Taaskord on käes kauaoodatud jõulukuu. Imelise talvise aja tähistamiseks jagame välja loosipakke ja pakume võimaluse võtta aeg maha selle kiire jõulude eelse sagimise keskel.

Jõulukuu lõõgastus - tulge kahekesi samaaegselt floatima, 75 minutiline paralleelsessioon kahes eri kambris on jõulukuul erihinnaga 75€. Pakkumine sobib kinkekaardina ka kingikotti. Kinkekaardi leiad meie veebipoest - jõulupakkumine.

Loosimine - kõikide floating sessioonile tulijate, floating kinkekaartide ostjate ja Aiveli toodete ostjate vahel loosime välja järgmised auhinnad:
  • PEAAUHIND - KULLAPESA: ööbimine pilvepiiril koos imepäraste saunamõnudega Kullapesas. See ainulaadne pesa asub 12 meetri kõrgusel veetünni otsas ja pakub imelisi vaateid ümbruskonnale. Kõrgus seab mõnusa meeleolu, et vaadata tähti, olla pilvedele lähemal ja kaotada mõneks päevaks ajataju. Oled oodatud Kullapessa - www.kullapesa.ee
  • FLOATING SESSIOON KAHELE: 90 minutiline floating paralleelsessioon kahele kahes eri kambris. Täpsem info - www.floating.ee
  • AIVEL ÜLLATUSPAKK: üllatuspakist leiad mitmeid tooted Aiveli veebipoest koguväärtusega 60€. Aivel toob maale erinevaid Hiina meditsiini ja tervisetooteid, maassaži tarvikuid ja looduslikke toidulisandeid. Vaata täpsemalt - www.aivel.ee
  • FLOATING SESSIOON: 75 minutiline rahustav floating sessioon ühele. Täpsem info - www.floating.ee
Kodulehe kaudu ostu sooritajad lisame loosimisse automaatselt, meie kontorit kohapeal külastavad Aiveli toodete soetajad ja floatingu sessioonil osalejad saavad oma kontakt emaili loosis osalemiseks üles märkida kontoris olevale ankeedile. Loosimine toimub jaanuari alguses ja võitjatega võetakse emaili kaudu ühendust.

Meelerahu ja kinkimise rõõmu soovides - Floating meeskond.

Mis see floating on?

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Praktilisest küljest on Floating keskkond: üks kamber, milles on soolane vesi, mis Sind kannab ja milles hõljud; pimedus - kui Sa nii soovid - ja vaikus, mis puhata lasevad ja võimaldavad meelel avada uusi uksi. Ühtlane temperatuur kambris kaotab piiri vee ja õhu vahel ning laseb segamatult lõõgastuda.

Nimi floating on alternatiivnimi teaduslikule nimele REST (Restricted Environmental Stimulation Technique). Floating kambri leiutas doktor John C. Lilly 1954. aastal. Tema katsetas ja kasutas kambrit isiklikult ja kirjutas sellest mitu huvitavat raamatut. Praegusel ajal on kambrite kasutusala väga lai, näiteks kasutatakse Floatingut meditatsiooni ja lõdvestuse jaoks ning meditsiinis.


Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Kinkekaart

Hea idee on kinkida kellelegi natuke puhkust ja rahu. Floatingu kinkekaarte saab teha kõikidele meie pakettidele.