MAIKUU PAKKUMINE:
Maikuu pakkumine on taaskord meie külastajate lemmik, sest tulla saab koos kaaslasega Floatingu kogemust jagama. Maikuu jooksul on 75 minutiline paralleelsessioon kahele, kahes eri kambris, erihinnaga 75€, maikuu pakkumine kehtib ka maikuus ostetud 75 minutilise paralleelsessiooni kinkekaartidele.

SUVEPAKKUMINE:
Mis saab olla veel mõnusam, kui võtta aeg maha koos hea sõbraga? Just selline suvine pakkumine meil sinule ongi - ostes 3x floatingu paketi saad kolmandal korral võtta sõbra tasuta kaasa, kes saab paralleelselt sinuga floatida kõrval ruumis oma kambris.
Pakkumine kehtib kõikide 3x pakettide ja kinkekaartide puhul, mis on soetatud maikuust kuni augusti lõpuni. Viimase sessiooni broneerimisel veebi kaudu vali kindlasti sel juhul kaks osalejat, et mõlemad kambrid saaksid teile broneeritud.

Mis see floating on?

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Praktilisest küljest on Floating keskkond: üks kamber, milles on soolane vesi, mis Sind kannab ja milles hõljud; pimedus - kui Sa nii soovid - ja vaikus, mis puhata lasevad ja võimaldavad meelel avada uusi uksi. Ühtlane temperatuur kambris kaotab piiri vee ja õhu vahel ning laseb segamatult lõõgastuda.

Nimi floating on alternatiivnimi teaduslikule nimele REST (Restricted Environmental Stimulation Technique). Floating kambri leiutas doktor John C. Lilly 1954. aastal. Tema katsetas ja kasutas kambrit isiklikult ja kirjutas sellest mitu huvitavat raamatut. Praegusel ajal on kambrite kasutusala väga lai, näiteks kasutatakse Floatingut meditatsiooni ja lõdvestuse jaoks ning alternatiivmeditsiinis.


Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Kinkekaart

Hea idee on kinkida kellelegi natuke puhkust ja rahu. Floatingu kinkekaarte saab teha kõikidele meie pakettidele.